Hakkımızda

Hakkımızda

Yurdumuz, Sakarya-Serdivan'da  sosyal mekanlar, öğrenci yaşam merkezleri, kafeler, ulaşım araçları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve eczanelerin bulunduğu yer olan Mavi Durak'ta hizmet vermektedir.

Yurdumuz kampüse yakın, ulaşımı kolay ve her türlü konfora sahiptir.

Sakarya’da üniversitede okuyan/okuyacak olan, geleceğin anneleri,iş kadınları, öğretmenleri, avukatları, mühendisleri, bankacıları, iktisatçıları, doktorları ve daha pek çok meslek dalında başarılı olabilecek kız öğrencilerin barınma sorununa çözüm olmak, güvenilir yaşam ve barınma alanları sunabilmek için açılmış olan yurdumuzu görmeden lütfen karar vermeyiniz.

Yurdumuz, yeni hizmet binasında kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak öğrencilerini beklemekte, ailelere güven, öğrencilere her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği huzurlu bir ortam sağlamayı vaat etmektedir.

Başarının yolunun huzurlu, güvenli, iyi bir eğitimden geçtiği bilinmektedir. Ailelerin gözü arkada kalmadan kız çocuklarını yabancı bir şehirde bırakıp geri dönebilmeleri önemlidir. 

İşte bu noktada aranılan niteliklere sahip bir kız yurduna ihtiyaç vardır. Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları bu ihtiyaçları karşılayan güvenilir kurumlardandır.

Yurtlar arasında markalaşma yolunda ilerleyen Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları çok yönlü, alışılagelmiş standardın üzerinde hizmetiyle tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Ferah, güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunarak; kızlarımızın eğitimleri boyunca kendilerini sıcak bir yuva ortamında hissetmelerine ve üniversite yıllarını mutlu anılarla hatırlamalarına katkıda bulunuruz. Bu bilinçle ve çözüm odaklı olarak görevlerimizi yaparız.

Vizyonumuz

Sektörde çıtayı daha da yukarılara taşımak, tercih edilebilirlik ve kurum sürekliliğini sağlamaktır.

Değerlerimiz

Güvenilir: Kurumumuz güvenilir olup geleceğimizin garantisi barınan öğrencilerimizdir.

Çözüm Odaklı: Tüm çalışanlarımız çözümün parçası değilse sorunun bir parçası olduğunun bilinciyle görevini yapar.

Bireye Saygı: Çalışanlarımız ve misafirlerimiz vazgeçilmezimizdir.

Özveri ve Azim: Sadece özveri ve azimle yürüyenler en kısa sürede ve zahmet hissetmeden hedefe ulaşırlar.

Sorumluluk Sahibi: Anne ve babaların / Velilerimizin emanetleri başımızın tacıdır.

Gelişim: Hiçbir şey iyileştirilmeyecek kadar mükemmel değildir, küçük farklılıklar büyük farklar yaratır.

Farkındalık: Büyük mesafeler küçük adımlarla aşılır.